Nokia MultiMedia Converter

Nokia MultiMedia Converter 2.0

Oficjalny konwerter do komórkowego standardu 3GPP/AMR

Nokia MultiMedia Converter to darmowy program pozwalający zamieniać popularne pliki multimedialne na formaty obsługiwane przez telefony Nokia. To oficjalny konwerter, możesz się więc spodziewać, że zadziała idealnie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Rozbudowana dokumentacja

Wady

  • Skomplikowana instalacja
  • Tylko jeden format wyjściowy

Niezły
5

Nokia MultiMedia Converter to darmowy program pozwalający zamieniać popularne pliki multimedialne na formaty obsługiwane przez telefony Nokia. To oficjalny konwerter, możesz się więc spodziewać, że zadziała idealnie.

Niestety w naszych testach Nokia MultiMedia Converter nie był doskonały. Już instalacja sprawia problemy, domagając się nietypowej rejestracji w celu uzyskania numeru seryjnego aktywującego program. Choć program wyraźnie informuje o kolejnych krokach instalacji i rejestracji, osoby nie znające angielskiego mogą mieć problem z jego uruchomieniem.

Po udanej instalacji można sprawdzić jaki skarb Nokia ukrywa za tajnym kodem pobieranym z Internetu po rejestracji konta. Tu czeka nas kolejne zaskoczenie - prosty interfejs Nokia MultiMedia Converter oferuje konwersję do jednego tylko formatu QCIF. Daje on niestety bardzo słabą jakość obrazu - częstotliwość próbkowania dźwięku 128 kbps i zaledwie 15 klatek wideo na sekundę nie wystarczy do pełni filmowych doznań. Ustawienia te można tylko zmniejszać.

Nokia MultiMedia Converter da się oczywiście używać, aplikacja działa stabilnie i szybko. Na rynku są jednak lepsze rozwiązania i właściwie nie wiadomo, dlaczego lider na rynku telefonów komórkowych nie próbuje do nich dorównać.

Jeśli chcesz mieć na swoim telefonie skaczące wideo z niewyraźnym dźwiękiem, Nokia MultiMedia Converter to program dla Ciebie. W przeciwnym wypadku rozważ inny program, na przykład SmartMovie.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Symbian

Więcej
Nokia MultiMedia Converter

Download

Nokia MultiMedia Converter 2.0