Nokia MultiMedia Converter

Nokia MultiMedia Converter 2.0

Oficjalny konwerter do komórkowego standardu 3GPP/AMR

Zalety

  • Rozbudowana dokumentacja

Wady

  • Skomplikowana instalacja
  • Tylko jeden format wyjściowy

Niezły
5

Nokia MultiMedia Converter to darmowy program pozwalający zamieniać popularne pliki multimedialne na formaty obsługiwane przez telefony Nokia. To oficjalny konwerter, możesz się więc spodziewać, że zadziała idealnie.

Niestety w naszych testach Nokia MultiMedia Converter nie był doskonały. Już instalacja sprawia problemy, domagając się nietypowej rejestracji w celu uzyskania numeru seryjnego aktywującego program. Choć program wyraźnie informuje o kolejnych krokach instalacji i rejestracji, osoby nie znające angielskiego mogą mieć problem z jego uruchomieniem.

Po udanej instalacji można sprawdzić jaki skarb Nokia ukrywa za tajnym kodem pobieranym z Internetu po rejestracji konta. Tu czeka nas kolejne zaskoczenie - prosty interfejs Nokia MultiMedia Converter oferuje konwersję do jednego tylko formatu QCIF. Daje on niestety bardzo słabą jakość obrazu - częstotliwość próbkowania dźwięku 128 kbps i zaledwie 15 klatek wideo na sekundę nie wystarczy do pełni filmowych doznań. Ustawienia te można tylko zmniejszać.

Nokia MultiMedia Converter da się oczywiście używać, aplikacja działa stabilnie i szybko. Na rynku są jednak lepsze rozwiązania i właściwie nie wiadomo, dlaczego lider na rynku telefonów komórkowych nie próbuje do nich dorównać.

Jeśli chcesz mieć na swoim telefonie skaczące wideo z niewyraźnym dźwiękiem, Nokia MultiMedia Converter to program dla Ciebie. W przeciwnym wypadku rozważ inny program, na przykład SmartMovie.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na symbian

Więcej
Nokia MultiMedia Converter

Download

Nokia MultiMedia Converter 2.0

Opinie użytkowników o Nokia MultiMedia Converter